Galaxy Note 7’de Sorunlar Artıyor!

Samsung Galaxy Note 7’de yaşanan batarya sorunu giderek büyüyor. İşte yaşanan son gelişmeler.

Galaxy Note 7’de Sorunlar Artıyor!

Samsung tarafından piyasaya sunulan ve piyasaya sunulduktan sonra bataryadaki bir sorun nedeniyle patlamaya başlayan Samsung Galaxy Note 7 için iade süreci başlatılmış bir durumda. Samsung her ne kadar hızlı bir şekilde iade işlemleri ile konuyu kapatmak istese de pek çok farklı yerde Samsung Galaxy Note 7 patlama haberleri de gelmeye devam ediyor.

Son olarak cebindeki Samsung Galaxy Note 7 modelinin fazla ısınması nedeniyle yaşanan patlamada 3. Derecede yanan bir çocuk gündem yaratırken, bu durumun adli olarak da Samsung’a karşı sunulacak olması, Samsung’u giderek köşeye sıkıştırmaya başladı. Bugüne kadar yaşanan olaylarda kullanıcıların herhangi bir sorun yaşamaması, olayların büyümesini önlerken, Samsung Galaxy Note 7 için yaşanan son örnek marka için kötü bir sürecin başlayacağını da gösterdi. Üstelik piyasadaki 2.5 milyon cihazın halen toplanamamış olması her an yeni bir olayın da yaşanabilme riski olduğunu gösteriyor.

Radikal Bir Karar Gelebilir!

Samsung Galaxy Note 7 için yaşanan bu durum sonrasında pek çok hükümette gündem maddelerinden birisi de Note 7 versiyonu oldu. Olay uluslararası kurumların ve hükümetlerin girmesi ile birlikte Note 7 için farklı kararların alınması bekleniyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın