Sık Sorulanlar

Düşme, darbe, sıkışma v.b. nedenlerden dolayı ekranı hasar gören Samsung Galaxy serisi telefonların ekran, dokunmatik yada ön cam değişimlerinin yapılması için servisimize bırakılması gerekmektedir. Ekran değişimleri 30DK içerisinde yapılarak ürününüz tarafınıza teslim edilir. Bilgi ve Fiyatlar için 0232 450 0 888 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Samsung ekran kilidi kırma yada ekran kilidi şifresi bulmak çok basit. Eğer ekran kilidin şifresini unuttuysanız sizlere vereceğimiz adımları uygulayabilirsiniz. Eski Samsung telefonumuzun şifresini aklımızda tutamamış olabiliriz yada yeni girdiğimiz bir şifre tam hafızaya kazınmadığı için aklımızdan çıkmış olabilir. Bu gibi sebeplerden dolayı eğer şifreyi bulmak zorundaysanız Samsung’un kendi sunduğu hizmet ile çözmeni çok kolay olacaktır.

1.Çözüm
1- Öncelikle şifreyi 3 kez yanlış giriyoruz ve aşağıda modeli mi unuttunuz diye bir seçenek çıkacaktır.

2-Çıkan seçeneğe tıkladıktan sonra Samsung hesap bilgilerimiz ile giriş yapıyoruz.

3-Giriş yaptıktan sonra şifrenizi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz ancak yine yeni bir şifre ise not etmeniz sizin için faydalı olacaktır.

2. Çözüm

NOT: Bu en son seçenektir telefonunuzda eğer önemli şeyler varsa kayıp olabilir.

Bu çözüm ise artık en son başvuracağımız yöntemdir. Telefonumuza hard reset atmamız gerekiyor ve böylelikle telefonumuzun şifresi de kalkacak.

1-Telefonumuzu kapatıyoruz.

2-Ses açma +Home tuşu + Açma kapama tuşlarına aynı anda basarak telefonumuzu açıyoruz ve karşımıza “wipe data factory reset” seçeneği çıkacaktır. Buna tıklayıp telefonumuza hard reset atıyoruz.

Eğer sorununuz hala çözülmediyse telefonunuzu servisimize getirmeniz gerekecektir. Bilgi ve iletişim için 0232 450 0 888 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy serisi telefonlarda şarj olmama problemi usb kablo, adaptör başlığı, usb şarj soketi, batarya gibi farklı nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. İmkanınız varsa farklı ve orjinal olan bir usb şarj kablosu ve adaptör başlığı ile şarj etmeyi deneyin. Şarj soketinin içinde tozlanma, oksitlenme gibi etkenler varsa eski bir diş fırçası yardımı ile temizlemeye çalışın. Samsung Galaxy serisi telefonunuz halâ şarj olmuyor ise servisimize getirmeniz gereklidir. Bilgi ve iletişim için 0232 450 0 888 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tüm cep telefonu ve elektronik ürünlerde  su, çay, kola, v.b. sıvı dökülmesi sonucunda meydana gelebilecek büyük hasarları engellemek için vakit kaybetmeden cihaz üzerinde bulunan bataryayı, pili çıkararak enerjisini kesmeniz gerekmektedir. Telefonunuzu kesinlikle saç kurutma makinası v.b. aletler kullanarak kurutmaya çalışmayınız. Bataryasını söktükten sonra en kısa sürede ürününüzü servisimize ulaştırınız. Bilgi ve iletişim için 0232 450 0 888 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy serisi cep telefonlarında ekran, dokunmatik, ön cam değişim işlemleri 30dk içerisinde yapılarak ürününüz tarafınıza teslim edilir. Diğer sorunlarda problemin büyüklüğüne göre tamir süresi ortalama 3 iş günü olarak servisimizde işlem görmektedir. Bilgi ve iletişim için 0232 450 0 888 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Servisimizde yapılan tamir işlemlerinde nakit, havale/eft ve kredi kartı ile ödeme kabul edilmektedir. Ödeme türünüzü ürünü servise bıraktığınızda mutlaka belirtiniz. Bilgi ve iletişim için 0232 450 0 888 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Probleminiz çözülmedi mi?

Aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz

İletişim Formunu Kullanın

Ürününüzle ilgili destek almak için buraya tıklayarak açılan sayfadaki iletişim formunu doldurun. Yetkililerimiz en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaklardır.

Bizi Arayın

Ürününüzle ilgili teknik destek ve yardım almak için mesai saatleri içerisinde 0232 450 0 888

0534 443 10 60 (Whatsapp) numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.